UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wszyscy narzekają że ta młodiez tylko na internecie a jak się bawią w howanego lub w wojnę to już teraz się robi przestępstwo rówieśnicy co to czytają co 8 patrzą to już napewno od gier i internetu bo dojdą do wniosku że to niema sensu a broń gazowa to chyba lekka przesada tam w około są dzieci i niewidać żeby ktòres miał po npoczuć gaz a tak do policji to u siebie zadajcie z tym gazem prawda Np Oliwier ciekawe jaka jest ekspertyza o jak szybko bedą przedstawione zarzuty i czy sprawa też trafi do Torunia?