Wybrany wątek opinii
Czyli panowie policjanci, do zgłoszenia z 8 października doszliście w okolicach 6 listopada tak? Macie tam zajob na tej komendzie, nie powiem. Trzeba więcej umarzać, to szybciej pójdzie kolejka zgłoszeń.
Do moderacji
Odpowiedz
85
10
@grubo_na_komendzie - To od prokuratury zależy, kiedy policja może opublikować nagrania.
Do moderacji
Odpowiedz
27
0
@grubo_na_komendzie - Oj się pan czepia. O 7 odprawa. Od 7,30 rozwożenie dzieci do szkoły, żony do pracy.8,30 śniadanie. Od 9,10 zakupy, żeby po pracy było więcej czasu. Około dwunastej po przerwie na kawę zbiórka na obiad i decyzja gdzie zjeść, gdzie mają, ,słabo " I dadzą za darmo, po obiadku około 13,30 chwila na odpoczynek, do szkoły po dzieci i w zasadzie dzień pracy minął. Panie komedia cię jak tu żyć i pracować w tej Policji jak tak mało czasu?
Do moderacji
Odpowiedz
11
4
@grubo_na_komendzie - Bo znasz się na prawie karnym jak świnia na gwiazdach. Bo i widzisz chyba, że takie publikacje lądują w sieci jak Policja wyczerpie możliwości identyfikacji. A dlaczego bo najpierw RODO.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
A po ciastka lub hamburgery to już nie latają ? Na kogutach położyliby konkurencja z Glovo na kolana, ,, ,A nie wolno zapomnieć żeby komuś wpelpić mandat wszak swoje normy trzeba wyrobić, ,, Kwadrans wystarczy ? Wszak jak pisał Piekara - winny jest każdy sporny jest tylko wymiar kary.....
Do moderacji
Odpowiedz
1
2