UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak gość chce postrzelać bronią w tym wieku to niech idzie do WOTu. Tam mu dadzą KBKakms w60 i niech stwierdzi czy się naprawdę nadaje do strzelania, czy to tylko popisówka przed ziomkami.

Paweł z Elbląga

Anuluj