UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak gość chce postrzelać bronią w tym wieku to niech idzie do WOTu. Tam mu dadzą KBKakms w60 i niech stwierdzi czy się naprawdę nadaje do strzelania, czy to tylko popisówka przed ziomkami.
Paweł z Elbląga
Jak gość chce postrzelać bronią w tym wieku to niech idzie do WOTu. Tam mu dadzą KBKakms w60 i niech stwierdzi czy się naprawdę nadaje do strzelania, czy to tylko popisówka przed ziomkami.
Paweł z Elbląga