UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przecież to jakieś dzieci bawią się w policjantów i złodziei. Gdyby dzielnicowy czasami by popracował to wiedziałby czyje to dzieciaki. Weźcie się wreszcie do roboty panowie i panie dzielnicowi
Przecież to jakieś dzieci bawią się w policjantów i złodziei. Gdyby dzielnicowy czasami by popracował to wiedziałby czyje to dzieciaki. Weźcie się wreszcie do roboty panowie i panie dzielnicowi