UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przecież to jakieś dzieci bawią się w policjantów i złodziei. Gdyby dzielnicowy czasami by popracował to wiedziałby czyje to dzieciaki. Weźcie się wreszcie do roboty panowie i panie dzielnicowi


Anuluj