UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czyli panowie policjanci, do zgłoszenia z 8 października doszliście w okolicach 6 listopada tak? Macie tam zajob na tej komendzie, nie powiem. Trzeba więcej umarzać, to szybciej pójdzie kolejka zgłoszeń.

grubo_na_komendzie