UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czyli panowie policjanci, do zgłoszenia z 8 października doszliście w okolicach 6 listopada tak? Macie tam zajob na tej komendzie, nie powiem. Trzeba więcej umarzać, to szybciej pójdzie kolejka zgłoszeń.

grubo_na_komendzie

Anuluj