UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czyli panowie policjanci, do zgłoszenia z 8 października doszliście w okolicach 6 listopada tak? Macie tam zajob na tej komendzie, nie powiem. Trzeba więcej umarzać, to szybciej pójdzie kolejka zgłoszeń.
grubo_na_komendzie