A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
pod cele i do lachy
Ale bełkot.
macie wynik waszej miejscówki dla młodzieży w Centrum Ogrody! tak jak się mówiło to było do przewidzenia
Policja szuka donosicieli.
Zanim nasi na to wpadną to miną wieki...
Strzelnicę sobie urządzają za torami zaraz za dworcem strzelają do celu.....
Przecież kolego na hulajnodze już cię mają bo zobaczą po GPS kto miał wypożyczony ten wynalazek i leżysz hahahaha więc sprzedajesz kolegów albo odpowiadasz za wszystko
No i pozwolenie na broń dla wszystkich Polaków - Wolność jak w USA się marzy, nie. By mieć broń w domu trzeba mieć jeszcze sprawny mózg. Tu go wyraźnie brak
Byłeś robiłeś nie wszyscy zasługują na to co ty, ludzie są poważni ale co ty możesz wiedzieć jak masz już pełne usta.
Zaraz ich znajdę i przyprowadzę, a wy sobie odpocznijcie. Zrobię za was robotę, a wy łapcie tych co nie uciekają, najlepiej samochodem, który macie do własnych dyspozycji. Nie trudźcie się.