Wybrany wątek opinii
Raz jechałem z rodzina, dwojka dzieci, wyjechal mi na skrzyzowaniu bolt, musialem gwaltownie zahamowac gwaltownie, bo pajac mi wymusil beszczelnie, pojechalem za nim, zlapalem go na nastepnym skrzyzowaniu, dobtze ze mial zamkniete dzrzwi, pozdrawiam palanta a dodam jeszcze jechal ze starsza pania przestraszona...
Do moderacji
Odpowiedz
17
15
@Xyzx - Ale historia, niesamowita, można zrobić jakiś film. Kto tu większym cha.... ?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0