UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szkoda chłopa i auta zwłaszcza, że wszelkiej maści taksówkarze czy bolciarze jeżdżą jak jeżdżą - bo albo to stare dziadki albo małoletnie brokuły. Reakcję miał to najważniejsze, chociaż w drugą stronę, gdyby nie zareagował może skończyłoby się na obtarciu lakieru.

pozdrooooooo