UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda chłopa i auta zwłaszcza, że wszelkiej maści taksówkarze czy bolciarze jeżdżą jak jeżdżą - bo albo to stare dziadki albo małoletnie brokuły. Reakcję miał to najważniejsze, chociaż w drugą stronę, gdyby nie zareagował może skończyłoby się na obtarciu lakieru.

pozdrooooooo

Anuluj