UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Raz jechałem z rodzina, dwojka dzieci, wyjechal mi na skrzyzowaniu bolt, musialem gwaltownie zahamowac gwaltownie, bo pajac mi wymusil beszczelnie, pojechalem za nim, zlapalem go na nastepnym skrzyzowaniu, dobtze ze mial zamkniete dzrzwi, pozdrawiam palanta a dodam jeszcze jechal ze starsza pania przestraszona...

Xyzx