Wybrany wątek opinii
A co by bylo,jak by nie bylo wiaduktu I jechal dluuugi pociag towarowy od przejazdu do przejazdu I jeszcze sie zatrzymal ? Garbusiarz cyklista
Do moderacji
Odpowiedz
10
8
A co by było gdyby babcia miała wONsy?? Na uj tak gdybać??
Do moderacji
Odpowiedz
7
10