Wybrany wątek opinii

A co by bylo,jak by nie bylo wiaduktu I jechal dluuugi pociag towarowy od przejazdu do przejazdu I jeszcze sie zatrzymal ? Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2019.04.30)
A co by było gdyby babcia miała wONsy?? Na uj tak gdybać??
Johny deer (2019.04.30)
Powrót do komentarzy