UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W jakim wieżowcu w Elblągu ??? Jeszcze nigdy nie było w Elblągu wieżowca, wieżowce są np. na Manhattanie w Nowym Yorku w USA
W jakim wieżowcu w Elblągu ??? Jeszcze nigdy nie było w Elblągu wieżowca, wieżowce są np. na Manhattanie w Nowym Yorku w USA