UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W jakim wieżowcu w Elblągu ??? Jeszcze nigdy nie było w Elblągu wieżowca, wieżowce są np. na Manhattanie w Nowym Yorku w USA


Anuluj