Wybrany wątek opinii
z góry może ktoś strzepał popiół albo rzucił peta bo w samozapłon nie wierzę przy takiej pogodzie jak dziś.
Do moderacji
Odpowiedz
48
1
Na pewno peta ktoś rzucił.
Do moderacji
Odpowiedz
16
2