Wybrany wątek opinii

z góry może ktoś strzepał popiół albo rzucił peta bo w samozapłon nie wierzę przy takiej pogodzie jak dziś.
(2019.04.30)
Na pewno peta ktoś rzucił.
(2019.04.30)
Powrót do komentarzy