UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co by bylo,jak by nie bylo wiaduktu I jechal dluuugi pociag towarowy od przejazdu do przejazdu I jeszcze sie zatrzymal ? Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1
A co by bylo,jak by nie bylo wiaduktu I jechal dluuugi pociag towarowy od przejazdu do przejazdu I jeszcze sie zatrzymal ? Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1