UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co by bylo,jak by nie bylo wiaduktu I jechal dluuugi pociag towarowy od przejazdu do przejazdu I jeszcze sie zatrzymal ? Garbusiarz cyklista

Zbyszek 1

Anuluj