UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
z góry może ktoś strzepał popiół albo rzucił peta bo w samozapłon nie wierzę przy takiej pogodzie jak dziś.
z góry może ktoś strzepał popiół albo rzucił peta bo w samozapłon nie wierzę przy takiej pogodzie jak dziś.