Wybrany wątek opinii

dziwne jest tylko ze gościu potrąca pijanego rowerzystę, a rower już na pakę wkłada? a jak to się stało. Moim zdaniem miał szczęście ze gość był pijany. Bo rower na pace sugeruje inny rozwój wypadków. A widoczność pełna i piękna i jak jechał od lewej do prawej to kierowca nie stanął? jak to było?
kriskris (2019.10.15)
może dlatego, że zna pijanego rowerzystę osobiście? może chciał oddać rower? pomyślcie czasem
(2019.10.15)
Powrót do komentarzy