UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

dziwne jest tylko ze gościu potrąca pijanego rowerzystę, a rower już na pakę wkłada? a jak to się stało. Moim zdaniem miał szczęście ze gość był pijany. Bo rower na pace sugeruje inny rozwój wypadków. A widoczność pełna i piękna i jak jechał od lewej do prawej to kierowca nie stanął? jak to było?

kriskris