UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To że rowerzysta był pijany to pierwsza kwestia ale czy na pewno jemu powinno przypisać się winę za te zdarzenie. .. .Wina za kolizje została mu przypisana tylko dlatego że kierowca opla był trzeźwy i tylko jego zeznania zostały wzięte pod uwagę.
Sasiad