UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To że rowerzysta był pijany to pierwsza kwestia ale czy na pewno jemu powinno przypisać się winę za te zdarzenie. .. .Wina za kolizje została mu przypisana tylko dlatego że kierowca opla był trzeźwy i tylko jego zeznania zostały wzięte pod uwagę.

Sasiad

Anuluj