A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie wieze slynna huta poraz kolejny w przeciagu kilku miesiecy jak nie babka pijana za kierownica to mlodapijana wjechala w d. 2.5 promila a ten jest dobry 3 promile ma tam ktos jeszcze prawko
@Sasiad - Czytałeś ze zrozumieniem? Chyba nie. Kierowca chciał ubniknąć zderzenia, ale ten pijany mu na to nie pozwolił.
Slabiutko ja na tego goscia.tylko 3 promile?opuszcza sie!
Oooo, jaki mądry abstynent się znalazł. A może człowiek ma kłopoty i.dlatego pije?
Kierowca opla widzial rowerzyste i sie nie zatrzymal? Znam go zapierniczal.
To mógł na chwilę zatrzymać samochód. Ja tak robię w podobnych sytuacjach. Trzeba mieć trochę wyobraźni, bo łatwo zabić człowieka...Ktoś normalny na pewno tego nie chce. To tylko ogromne problemy.. Zwłaszcza emocjonalne.
W tym miejscu jest zakręt A przypominam że poza terenem zabudowanym można jechać 90km/H, tu było dużo wolniej. Kierowca naraża własne życie uciekając na drzewo, a że ktoś jedzie pod prąd pojazdem i ma 3 promile to skąd miał to przewidzieć?
Tak sie stalo, że rowerzysta potwierdził wersję kierowcy więc radzę nie siać zamieszania
Gratuluję posiadania hamulców które zatrzymują samochód w sekunde po wyjechaniu z zakrętu
Szkoda, ze Ty i Tobie podobnych nie macie na tyle mądrości, żeby pomóc komuś takiemu.
Wstydź się je##pie.