Nowa organizacja ruchu między Grunwaldzką a Pasłęcką

11
16.06.2025
Nowa organizacja ruchu między Grunwaldzką a Pasłęcką
(fot. UM Elbląg)
Od poniedziałku, 16 czerwca, jest planowany kolejny etap przebudowy al. Grunwaldzkiej, co oznacza nową organizację ruchu między Grunwaldzką a Pasłęcką. Na co powinni zwrócić uwagę kierowcy?

Zarząd Dróg informuje, iż od 16 czerwca wykonawca robót firma PBD S.A. ze Starogardu Gdańskiego zamierza wprowadzić nową organizacja ruchu między Grunwaldzką a Pasłęcką.

- Wyłączony z ruchu zostanie łącznik pomiędzy al. Grunwaldzką i ul. Pasłęcką z możliwością dojazdu do posesji, natomiast przywrócony do ruchu w obu kierunkach zostanie cały odcinek ul. Grunwaldzkiej pomiędzy ul. Okólnik a Gronowem Górnym - informuje DZD.

Nowa organizacja ruchu między Grunwaldzką a Pasłęcką

W związku z zamknięciem łącznika zostanie wyznaczony objazd pomiędzy wyjazdem z Gronowa Górnego a drogą S7 poprzez ulicę Pasłęcką i rondo Bitwy Pod Grunwaldem. Trasę objazdu przedstawia załączony schemat. Jednocześnie dobiegają końca prace I etapu na przebudowywanej ulicy Grunwaldzkiej (na odcinku od ul. Okólnik w kierunku Gronowa Górnego do wyżej wspomnianego łącznika).

Prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do wprowadzonej organizacji ruchu.

informacja UM Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Fotka miesiąca maj to fotomontaż z drona ? Decydują trzy osoby z portEl o rozdawaniu publicznej kasy !
(2025.06.15)

info

10  
  8
Ta mapka jest zajebiscie czytelna.
(2025.06.15)

info

9  
  7
To tam jeszcze się kręcą po tym rondzie - ja myślałem, że bitwa pod Grunwaldem już się dawno skończyła, ale co dziś? Niczego nie potrafią skończeć, wojna trwa druga się zaczyna, ul. Wschodniej też nie mogą skończyć- świat zwariował
(2025.06.15)

info

3  
  7
Gronowa to jak Markusy, wiocha nie chodzą na pieszo, najlepiej rowami.
(2025.06.16)

info

0  
  11
Wystarczy usunąć pasożyta a okaże się że Polska ma mnóstwo kasy na inwestycje
Polska po pisie (2025.06.16)

info

6  
  9
Wystarczyło zakręcić watykańczykom kurek z forsa a Polska znów może się rozwijać.. Moim zdaniem W Elblągu w 2025 jest więcej inwestycji niż przez 8 lat rządów pis
Presja ma sens (2025.06.16)

info

7  
  10
Ten kto planuje kolejność realizacji zadań to dzban konkretny! Dlaczego teraz a nie przed inwestycją? Kazaliście nam jeździć objazdem właśnie tym odcinkiem który był w tragicznym stanie! Korki przez to się robiły bo każdy przy skręcie z Pasłęckiej bał się o zawieszenie! Brak słów..
Hłehłe (2025.06.16)

info

16  
  4
Wizualizacja jest tak pomocna jakby na rondzie był ślepy zjazd. Zero ładu i składu dla aut z Elbląga kierujących się na Gronowo. Prosta piłka otwieracie Grunwaldzką a zamykacie Pasłęcką.
(2025.06.16)

info

4  
  3
wąsko tam przez ta wysepkę, jeszcze krawężniki na baczność ustawili, czy ktoś ten projekt konsultował, droga wąska, za wąska na taki ruch i rodzaj pojazdów, kolejna drogowa porażka nieprzystosowana do ruchu w tej części miasta
kingg (2025.06.17)

info

4  
  0
Żeby wyjechać z Gronowa w stronę S7 jest nakaz skrętu w prawo, objechanie ronda i jazda w kierunki S7,a banda baranów stoi na wylocie i usilnie muszą skręcić w lewo mimo nakazu jazdy w prawo. Postawić tam patrol i niech trzaska mandaty...
pilafek4 (2025.06.18)

info

3  
  0