UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wąsko tam przez ta wysepkę, jeszcze krawężniki na baczność ustawili, czy ktoś ten projekt konsultował, droga wąska, za wąska na taki ruch i rodzaj pojazdów, kolejna drogowa porażka nieprzystosowana do ruchu w tej części miasta
kingg