UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wąsko tam przez ta wysepkę, jeszcze krawężniki na baczność ustawili, czy ktoś ten projekt konsultował, droga wąska, za wąska na taki ruch i rodzaj pojazdów, kolejna drogowa porażka nieprzystosowana do ruchu w tej części miasta

kingg

Anuluj