UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

wąsko tam przez ta wysepkę, jeszcze krawężniki na baczność ustawili, czy ktoś ten projekt konsultował, droga wąska, za wąska na taki ruch i rodzaj pojazdów, kolejna drogowa porażka nieprzystosowana do ruchu w tej części miasta

kingg