A moim zdaniem... (od najstarszych)
Ta droga jest za wąska, już to widać po kilku dniach użytkowania przez kierowców, krawężniki na całej długości są czarne od gumy z kół samochodów. Przy dluszym okresie użytkowania te krawężniki będą powyłamywane...