11
16.06.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Ta droga jest za wąska, już to widać po kilku dniach użytkowania przez kierowców, krawężniki na całej długości są czarne od gumy z kół samochodów. Przy dluszym okresie użytkowania te krawężniki będą powyłamywane...
Jaa5341 (2025.06.18)

info

2  
  0