UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Żeby wyjechać z Gronowa w stronę S7 jest nakaz skrętu w prawo, objechanie ronda i jazda w kierunki S7,a banda baranów stoi na wylocie i usilnie muszą skręcić w lewo mimo nakazu jazdy w prawo. Postawić tam patrol i niech trzaska mandaty...

pilafek4

Anuluj