UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wystarczyło zakręcić watykańczykom kurek z forsa a Polska znów może się rozwijać.. Moim zdaniem W Elblągu w 2025 jest więcej inwestycji niż przez 8 lat rządów pis
Presja ma sens
Wystarczyło zakręcić watykańczykom kurek z forsa a Polska znów może się rozwijać.. Moim zdaniem W Elblągu w 2025 jest więcej inwestycji niż przez 8 lat rządów pis
Presja ma sens