UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wystarczyło zakręcić watykańczykom kurek z forsa a Polska znów może się rozwijać.. Moim zdaniem W Elblągu w 2025 jest więcej inwestycji niż przez 8 lat rządów pis

Presja ma sens

Anuluj