UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ten kto planuje kolejność realizacji zadań to dzban konkretny! Dlaczego teraz a nie przed inwestycją? Kazaliście nam jeździć objazdem właśnie tym odcinkiem który był w tragicznym stanie! Korki przez to się robiły bo każdy przy skręcie z Pasłęckiej bał się o zawieszenie! Brak słów..

Hłehłe

Anuluj