UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ten kto planuje kolejność realizacji zadań to dzban konkretny! Dlaczego teraz a nie przed inwestycją? Kazaliście nam jeździć objazdem właśnie tym odcinkiem który był w tragicznym stanie! Korki przez to się robiły bo każdy przy skręcie z Pasłęckiej bał się o zawieszenie! Brak słów..
Hłehłe