Kolizja z tramwajem

14
31.10.2025
Kolizja z tramwajem
Fot. red.
W piątek, 31 października ok. godz. 14:40, na ulicy 1 Maja kierująca osobowym peugeotem uderzyła w bok tramwaju.

Kierująca osobówką wyjeżdżała z ul. Krótkiej w 1 Maja i nie zauważyła nadjeżdżającego tramwaju. Na szczęście nic się nie stało, skończyło się na uszkodzeniach przodu peugeota.

Komunikacja tramwajowa w kierunku placu Słowiańskiego przez kilkanaście minut była zablokowana.

red.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Doprawdy, jeżeli już się zasadzać, to na te złomy, hańbę i wstyd, klekocące i dewastujące torowiska, ha-tfu Złomstale 805
BoTak! (2025.10.31)

info

16  
  6
Umiejętności nabywała w szkółce Expert Nowy.
(2025.10.31)
Przecież już nie raz tak jechała i nie parzyła i zawsze było dobrze.... a dzisiaj się zdziwiła bo skąd ten tramwaj ?
(2025.10.31)

info

20  
  1
Taki peugeot czyli peżocik to kosztuje 2500 zł. Żadna strata za ten rocznik.
(2025.10.31)

info

10  
  10
Czy ktoś wogóle z UM był i widział tę ulicę? Uliczka wąziutka, kilkusetletnia. Musi pomieścić ruch dwukierunkowy i strefę płatnego parkowania. Jak dalece trzeba być pozbawionym kompetencji aby tak zorganizować ruch. Zresztą w starszej części miasta to organiozacja ruchy była planowana prawdopodobnie jak u Bareji. Bo urzędnik chce to tak będzie. On przecież wie lepiej. Otóż panie urzędniku NIE. Nie masz pan pojęcia jak rozwiązywać problemy i potrzeby mieszkańców tego pięknego miasta.
(2025.10.31)

info

13  
  3
Już dawno mówiłem żeby w Elblągu zlikwidować tramwaje i oddać razem z torami do Olsztyna. Skończyły by się wtedy te liczne ostatnio wypadki
(2025.10.31)
Ostatnio patrzyłem jak w czasie jazdy coś pisała w telefonie dziewczynka która tak ogarnia jazdę że ma czas na ploteczki w telefonie ubezpieczyciele powinien weryfikować czy w chwili zdarzenia trwała rozmowa ten gruchot raczej zestawu nie posiada więc telefon jest w łapce...
(2025.10.31)

info

21  
  1
Spieszyła na leżeć na wszystkich świętych ?
(2025.10.31)

info

5  
  5
Albo Elita...
(2025.10.31)
Przecież to nie wina jeżdżących tramwai ale kierujących pojazdami. Najlepiej to zlikwidować komunikację. Gdzie wasze umiejętności poruszania w ruchu miejskim.
(2025.10.31)