UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy ktoś wogóle z UM był i widział tę ulicę? Uliczka wąziutka, kilkusetletnia. Musi pomieścić ruch dwukierunkowy i strefę płatnego parkowania. Jak dalece trzeba być pozbawionym kompetencji aby tak zorganizować ruch. Zresztą w starszej części miasta to organiozacja ruchy była planowana prawdopodobnie jak u Bareji. Bo urzędnik chce to tak będzie. On przecież wie lepiej. Otóż panie urzędniku NIE. Nie masz pan pojęcia jak rozwiązywać problemy i potrzeby mieszkańców tego pięknego miasta.