UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czy ktoś wogóle z UM był i widział tę ulicę? Uliczka wąziutka, kilkusetletnia. Musi pomieścić ruch dwukierunkowy i strefę płatnego parkowania. Jak dalece trzeba być pozbawionym kompetencji aby tak zorganizować ruch. Zresztą w starszej części miasta to organiozacja ruchy była planowana prawdopodobnie jak u Bareji. Bo urzędnik chce to tak będzie. On przecież wie lepiej. Otóż panie urzędniku NIE. Nie masz pan pojęcia jak rozwiązywać problemy i potrzeby mieszkańców tego pięknego miasta.