UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przecież to nie wina jeżdżących tramwai ale kierujących pojazdami. Najlepiej to zlikwidować komunikację. Gdzie wasze umiejętności poruszania w ruchu miejskim.
Przecież to nie wina jeżdżących tramwai ale kierujących pojazdami. Najlepiej to zlikwidować komunikację. Gdzie wasze umiejętności poruszania w ruchu miejskim.