UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przecież to nie wina jeżdżących tramwai ale kierujących pojazdami. Najlepiej to zlikwidować komunikację. Gdzie wasze umiejętności poruszania w ruchu miejskim.


Anuluj