UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Już dawno mówiłem żeby w Elblągu zlikwidować tramwaje i oddać razem z torami do Olsztyna. Skończyły by się wtedy te liczne ostatnio wypadki
Już dawno mówiłem żeby w Elblągu zlikwidować tramwaje i oddać razem z torami do Olsztyna. Skończyły by się wtedy te liczne ostatnio wypadki