UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Już dawno mówiłem żeby w Elblągu zlikwidować tramwaje i oddać razem z torami do Olsztyna. Skończyły by się wtedy te liczne ostatnio wypadki


Anuluj