UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Doprawdy, jeżeli już się zasadzać, to na te złomy, hańbę i wstyd, klekocące i dewastujące torowiska, ha-tfu Złomstale 805
BoTak!
Doprawdy, jeżeli już się zasadzać, to na te złomy, hańbę i wstyd, klekocące i dewastujące torowiska, ha-tfu Złomstale 805
BoTak!