UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Doprawdy, jeżeli już się zasadzać, to na te złomy, hańbę i wstyd, klekocące i dewastujące torowiska, ha-tfu Złomstale 805

BoTak!

Anuluj