14
31.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pewnie zobaczyła tego Piekarczyka, którego ktoś bez sensu namalował na tym muralu z okazji 130 i się mści za to spaskudzenie. Kto to wymyślił żeby takie coś wstawić na ładny mural? Proponuję Piekarczyka zamalować!
(2025.10.31)
A bo jeźdżo jak kumbajnem!
(2025.11.01)

info

2  
  3
Ludzie !!!!! Co wy się tak znęcacie nad drugim człowiekiem co tymi kamieniami tak rzucacie, toć kobieta się zagapiła i stało się, to wesoło wam z tego powodu? A czy wy zawsze tacy wspaniali i na 100% jesteście? To w takim razie co tu robicie? Bo te komentarze to raczej maja wasze gigantycznych już rozmiarów EGO zaspokoić i dowartościować was niż komukolwiek pomoc.
GTR (2025.11.01)

info

6  
  0
"Piekarczyka zamalować!" - Jasne, może namalować Batyra i będziesz tam klęczał i kwiaty nosił?
(2025.11.01)