A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pewnie zobaczyła tego Piekarczyka, którego ktoś bez sensu namalował na tym muralu z okazji 130 i się mści za to spaskudzenie.
Kto to wymyślił żeby takie coś wstawić na ładny mural?
Proponuję Piekarczyka zamalować!
A bo jeźdżo jak kumbajnem!
Ludzie !!!!! Co wy się tak znęcacie nad drugim człowiekiem co tymi kamieniami tak rzucacie, toć kobieta się zagapiła i stało się, to wesoło wam z tego powodu? A czy wy zawsze tacy wspaniali i na 100% jesteście? To w takim razie co tu robicie? Bo te komentarze to raczej maja wasze gigantycznych już rozmiarów EGO zaspokoić i dowartościować was niż komukolwiek pomoc.
"Piekarczyka zamalować!" - Jasne, może namalować Batyra i będziesz tam klęczał i kwiaty nosił?