Wybrany wątek opinii

Już dawno mówiłem żeby w Elblągu zlikwidować tramwaje i oddać razem z torami do Olsztyna. Skończyły by się wtedy te liczne ostatnio wypadki
(2025.10.31)
Przecież to nie wina jeżdżących tramwai ale kierujących pojazdami. Najlepiej to zlikwidować komunikację. Gdzie wasze umiejętności poruszania w ruchu miejskim.
(2025.10.31)
Powrót do komentarzy