Wybrany wątek opinii
Już dawno mówiłem żeby w Elblągu zlikwidować tramwaje i oddać razem z torami do Olsztyna.
Skończyły by się wtedy te liczne ostatnio wypadki
Do moderacji
Odpowiedz
6
35
Przecież to nie wina jeżdżących tramwai ale kierujących pojazdami. Najlepiej to zlikwidować komunikację. Gdzie wasze umiejętności poruszania w ruchu miejskim.
Do moderacji
Odpowiedz
10
2