UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A może powinien nakleić na szybę info "udzielam pierwszej pomocy"? I nie ma znaczenia na którym pasie, mógłby stać nawet na torowisku. Ratowanie życia. Do niektórych to nie przemawia, i z wiadomych względów nie dociera. To nie rzeczywistość wirtualna. Wsiądź do auta, rusz się rowerem, hulajnogą czy pobiegaj. Zderzysz się z nieznaną rzeczywistością i głupkowate komentarze pozostaną bez artykulacji. Pozdrawiam aktywnych

sceptyk

Anuluj