Wybrany wątek opinii
Jak mógł zauważyć skoro na pewno nie jechał z prędkością 50km !!!! Na tym odcinku ulicy przy zielonym świetle kierowcy gnają ile wlezie!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
39
7
Wiesz, bo sam tyle walisz? Albo to albo w ogóle nie jeździsz i nie wiesz nic.
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
Chyba właściciel audi że zdjęcia się odezwał hahahaha
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
gnaja tacy 20 plus ignoranci. zalosne polglowki. taki obraz naszych panow.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0