Wybrany wątek opinii

Jak mógł zauważyć skoro na pewno nie jechał z prędkością 50km !!!! Na tym odcinku ulicy przy zielonym świetle kierowcy gnają ile wlezie!!!!
(2020.05.30)
Wiesz, bo sam tyle walisz? Albo to albo w ogóle nie jeździsz i nie wiesz nic.
(2020.05.30)
Chyba właściciel audi że zdjęcia się odezwał hahahaha
(2020.05.30)
gnaja tacy 20 plus ignoranci. zalosne polglowki. taki obraz naszych panow.
(2020.05.31)
Powrót do komentarzy