UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak mógł zauważyć skoro na pewno nie jechał z prędkością 50km !!!! Na tym odcinku ulicy przy zielonym świetle kierowcy gnają ile wlezie!!!!


Anuluj