UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A może powinien nakleić na szybę info "udzielam pierwszej pomocy"? I nie ma znaczenia na którym pasie, mógłby stać nawet na torowisku. Ratowanie życia. Do niektórych to nie przemawia, i z wiadomych względów nie dociera. To nie rzeczywistość wirtualna. Wsiądź do auta, rusz się rowerem, hulajnogą czy pobiegaj. Zderzysz się z nieznaną rzeczywistością i głupkowate komentarze pozostaną bez artykulacji. Pozdrawiam aktywnych
sceptyk