UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nic się nikomu nie stalo, a 2 straze, policja itp. ulica zablokowana, czy to nie lekka przesada, a jak mordobicie, piraci na ulicach, to policji ani widu. ,
Nic się nikomu nie stalo, a 2 straze, policja itp. ulica zablokowana, czy to nie lekka przesada, a jak mordobicie, piraci na ulicach, to policji ani widu. ,