UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nic się nikomu nie stalo, a 2 straze, policja itp. ulica zablokowana, czy to nie lekka przesada, a jak mordobicie, piraci na ulicach, to policji ani widu. ,


Anuluj