UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ulica? Chyba sobie żartujesz! A Ty jako dziecko to dobranocka teletubisie i spać? Są wakacje i godzina 21 to nie jest tragedia dzieci po kwarantannie zaczynaja w końcu bawić się na dworzu wracać do normalnego trybu mało się na siedziały w domach 24/7?! Może wypadało by choćby znać rodzine by osadzać kto wychowuje dziecko, a jestem pewna, że są to rodzice! 🤦🏼‍♀️ ŻE NA DA!! Jak w ogóle śmiesz pisać tak durne komentarze kim Ty do cholery jesteś by osądzać rodziców tego dziecka?! Twoim zdaniem każde dziecko które o 21 jest na dworzu w wakacje podkreślam w WAKACJE wychowuje ulica?! Idź i sprawdź czy mózg Ci nie wypadł gdzieś po 21 na ulicy przy 3 śmietniku albo czy nie zostały jego resztki gdzieś! O Przepraszam czytając to stwierdzam go brak!

Mieszkanka Żeromskiego