UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Mieszkanka Żeromskiego - Zgadzam się jeden normalny komentarz baranów tu nie brakuje zawsze ktoś się znajdzie co będzie oczernial lub jakieś swoje głupie pieprzenie będzie pisał proszę się nie przejmować idiotami pozdrawiam; ); )życzę miłej nocki


Anuluj