UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Mieszkanka Żeromskiego - Zgadzam się jeden normalny komentarz baranów tu nie brakuje zawsze ktoś się znajdzie co będzie oczernial lub jakieś swoje głupie pieprzenie będzie pisał proszę się nie przejmować idiotami pozdrawiam; ); )życzę miłej nocki