UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dla tych z kompleksami szkolnymi byłoby najlepiej żeby nauczyciele siedzieli w szkole ale żeby to się liczyło jako urlop bo uczniów nie ma. no sorry, sprzedawca też pracuje jak jest w sklepie i nie ma klienta