UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trzeba chyba wrócić do szkoły... Napisane jest, że wszyscy pracownicy szkoły (nauczyciele również) będą normalnie pracować (chociaż jest awaria). Dyrektor decyduje kiedy je zamknąć, nie nauczyciele
kamel1324
Trzeba chyba wrócić do szkoły... Napisane jest, że wszyscy pracownicy szkoły (nauczyciele również) będą normalnie pracować (chociaż jest awaria). Dyrektor decyduje kiedy je zamknąć, nie nauczyciele
kamel1324