UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trzeba chyba wrócić do szkoły... Napisane jest, że wszyscy pracownicy szkoły (nauczyciele również) będą normalnie pracować (chociaż jest awaria). Dyrektor decyduje kiedy je zamknąć, nie nauczyciele

kamel1324

Anuluj