UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szkoły zamykane według widzimisię dyrektora... Jedne zamknięte... a w drugich dzieci niejednokrotnie 7-8 letnie w mróz -25 zasuwają piechotą do szkoły... Bo oczywiście nauczycielom nie pasuje teraz wolne byli przecież 2 tygodnie... Lepiej wykorzystać latem sobie wolne