UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

O widzisz jaki ty gł..... niedoinformowany jesteś. Szkoła zamknięta z powodu awarii ogrzewania a nauczyciele i tak idą do praqcy.


Anuluj