UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

dla tych z kompleksami szkolnymi byłoby najlepiej żeby nauczyciele siedzieli w szkole ale żeby to się liczyło jako urlop bo uczniów nie ma. no sorry, sprzedawca też pracuje jak jest w sklepie i nie ma klienta